O nas

Jesteśmy ludźmi otwartymi i zawsze szukającymi nowych wyzwań. W życiu codziennym nie jest nam obojętny los naszego otoczenia, chętnie angażujemy się w różne inicjatywy i wdajemy w długie dyskusje. Dzięki setkom godzin spędzonych na konsultacjach społecznych, we krwi mamy umiejętność słuchania. Wiemy jak dobrze motywować do podejmowania działań i jak w kreatywny sposób nakierowywać mieszkańców na świeże pomysły.

Rada Fundacji:

Małgorzata Patyńska: absolwentka gospodarki przestrzennej na Uniwersytecie Warszawskim, zawsze uśmiechnięta i gotowa do działania. Wymyślanie celów, strategii i innych przyszłościowych wizji to dla Małgosi chleb powszedni. Nie boi się nowych wyzwań, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy projektowej z łatwością tworzy harmonogramy, dzieli zadania i bacznie śledzi poczynania zespołu.

Michał Kazem-Bek: absolwent geografii i gospodarki przestrzennej na Uniwersytecie Warszawskim, a także podyplomowych studiów z zakresu marketingu internetowego na SGH. Człowiek orkiestra, któremu niejeden pozazdrościłby podzielności uwagi. Zjadł zęby na długich i często trudnych rozmowach z ludźmi, we wsiach, miastach i miasteczkach. Nie da się ukryć, że łatwo się go słucha i że nawet o najtrudniejszych zagadnieniach opowiada w ciekawy sposób.

Prezes Fundacji:

Katarzyna Iwińska: absolwentka gospodarki przestrzennej na Politechnice Warszawskiej i uniwersytecie w Utrechcie oraz socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Zaangażowana w sprawy miejskie, szczególnie w kwestie związane z ekologicznymi środkami transportu i schematem ‘reduce, reuse, recycle’. Praca z ludźmi dodaje jej wiatru w żagle, i nawet najmniejsze interwencje miejskie są dla niej motorem do dalszych działań. Od 2019 r. jest także liderką w międzynarodowej sieci Placemaking Europe, zrzeszających osoby związane z placemakingiem.